Hizmetlerim

Web Tasarım ve Programlama

Markanız veya Şirketiniz için; Özgün, Kreatif ve kurumsal kimliğinizi yansıtan web sayfaları oluşturarak markanızın veya şirketinizin Pazar payını artırmanıza yardımcı oluyorum.

"Size özel çözümlerle işinizi büyütürken yanınızda"

Üretilen inovaktif ve kalıcı çözümlerle , işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmerline yardımcı olunuyor. Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriliyor. Marka veya firma web sayfasını arama motorlarında üst sıralarda çıkaracak şekilde web sayfanızı oluşturmaktayım.

Arama motoru optimizasyonu ile siteniz Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında daha kolay bulunsun aramalarda üst sıralarda bulunun.

E-Ticaret Çözümleri

Sizinde Profesyonel bir sanal mağazanız olsun...

SATIŞLARINIZI KAT KAT ARTTIRIN…

Konsept e-ticaret tasarım ve yazılım hizmeti ile sanal mağazanızı sadece size özel konsept ile tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Sanal mağazanız ile bir adım öne geçin...

Yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilen, birçok modülden oluşan, kullanımı ve yönetimi kolay, profesyonel bir sanal mağazanız olsun. 'Sektörünüzde bir adım öne geçin.'

E-ticaret; internet üzerinde sunulan bilgi, ürün ve hizmetlere dünyanın her yerinden anında erişim imkanı sağlamaktadır. Böylece 7 gün 24 saat çalışmaktadır ve altyapısı ile alışverişi kısıtlayıcı zaman problemlerini ortadan kaldırarak mağazanızın satışlarını kat kat arttırmaktadır.

Sanal mağazanızın sundugu yüksek imkanlar ile işlemlerinizin çok kısa bir sürede tamamlandıgını ve ticaretin daha kolaylastıgını bir süre sonra sizde göreceksiniz.

Google Optimizasyonu

Google Seo,tüm sektörlerde faaliyet gösteren kurumlar rekabetin her geçen gün daha da arttığı internette özellikle en büyük arama motoru olan google'da ön sıralarda çıkabilmek amacıyla arama motoru optimizasyonu-Seo çalışmalarına büyük önem vermeye başladılar.

Google ile seo arasında çok yakın bir ilişki bulunmaktadır çünkü seo çalışmaları genel olarak Google organik arama sayfalarında üst sıralara çıkmaya yönelik olarak yapılan çalışmalar bütünüdür.

• Google’da ek ücretler ödemeden üst sıralarda çıkabilirsiniz
• Siteniz ile yeni müşteriler kazanabilirsiniz.
• Firmanıza dünya genelinden kolayca ulaşılabilir.

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzün en popüler teknolojik cihazı olan Akıllı Cep telefonu ve tabletler üzerinde çalışacak iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz. Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları sunabilirsiniz.

Özellikle e-ticaret ve haber sitesi sahibiyseniz mutlaka mobil uygulama platformlarında yer almalısınız.

ÖDÜLLER
Genç Sosyal Girisimcilik Yarismasi Derecesi ( 2011 )
En İyi Web Sitesi Odulu | yurtlarburada.com
Bilişim Yildizlari E-Hizmet Kategori Birincisi
E-Tohum 40 Yatirim Yapilabilecek Girisim